Kot Norweski – hodowla

Kot norweski stał się ostatnimi czasy coraz popularniejszą rasą na świecie. Z roku na rok rośnie liczba kotów zamieszkujący w gospodarstwach domowy. Jak od wieków wiadomo, gdzie jest popyt tam i rośnie sprzedaż. W związku z tym powstało coraz więcej hodowli specjalizujących się w tym gatunku.

Zdjęcie znalezione na Iizcat.com
Zdjęcie znalezione na Iizcat.com

Większość z nich jest prowadzona przez hodowców doświadczonych i z powołaniem, lecz powstają też nowe pseudohodowle. Niestety, jest ich coraz więcej. Hodowcy Ci nie zwracają uwagi na to jak wartościowymi osobnikami są przedstawiciele tej rasy. W końcu to kot z natury dziki, stworzony przez samą przyrodę. Pseudohodowcy powinni zastanowić się czy warto krzyżować kota norweskiego z innymi rasami… Niewątpliwie zgubi to jego naturalność. Odpowiedzialnemu hodowcy powinno zależeć głownie na tym, by zachować rasę wraz z jej pierwotnymi cechami. Na szczęście istnieją jeszcze takie osoby. To dzięki nim prowadzone są różne akcje mające na celu uświadamianie społeczeństwa. To oni walczą o to by zakazać jakichkolwiek krzyżowań tej rasy.

For additional local Bitcoin Gambling visit bitcoingamblingreviews. A website like https://psittacus.systems will provide you with the highest quality in the industry. check out this page for a dependable seller that will give you the Download Bluray 3D movies you're looking for quickly and easily.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *