Kot Brytyjski niebieski

Czasem naszemu pupilowi zaczyna brakować towarzystwa. My pracujemy, uczymy się a futrzak zostaje na długie godziny sam w domu i po prostu się nudzi, a wtedy chcą się bawić albo dać o sobie znać zaczyna niszczyć nasze rzeczy. Warto, więc zapewnić mu kolegę. Dobrym Towarzystwem mogą być dla niego koty brytyjskie.

Zdjęcie znalezione na Catsofaustralia.com
Zdjęcie znalezione na Catsofaustralia.com

Poza ich ciekawym wyglądem i „wieczną” chęcią do zabawy koty brytyjskie są bardzo towarzyskie i nie maja żadnego problemu z tolerowaniem innych osobników szczególnie tego samego gatunku. Ważne jest jednak to, żeby kociaki najlepiej były ze sobą od małego, gdyż już na samym początku zżyją się ze sobą. Jednak, jeżeli koty poznają się dużo później, oczywiście będą potrzebować czasu, aby się poznać, może zaakceptować, ale jeżeli będą zgodne i przyjazne to nie będzie żadnego problemu. Zazwyczaj koty bardzo szybko zaprzyjaźniają się ze sobą. A kiedy już się oswoją z nowym kolegą to widok ich zabaw, „walk” i innych pomysłów, które przyjdą im do głowy jest bezcenny. Warto, więc zapewnić pupilowi towarzystwo, gdyż nikt nie lubi być sam.

One Reply to “Kot Brytyjski niebieski”

  1. Kot brytyjski niebieski to bardzo popularna rasa kota w Polsce. Myślę, że brytyjski kot niebieski jest bardzo towarzyski, wygląd ma bardzo fajny. Najlepiej mieć dwa lub większą gromadkę kotów. Podsumowując koty brytyjskie niebieskie to bardzo fajna propozycja dla osób, które lubią koty. Polecam z całego serca tego zwierzaka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *