Kot Birmański – cena, zarobek

Budowa hodowli kota birmańskiego to jedno z najtrudniejszych elementów w zakresie hodowli kota nie tylko w naszym kraju, ale również i na świecie. Światowe organizacje posiadają, bowiem bardzo surowe restrykcje w zakresie hodowli kota birmańskiego. Konieczne jest zachowanie odpowiedniego umaszczenia oraz budowy ciała kota birmańskiego.

Zdjęcie znalezione na PhotosofCats.net
Zdjęcie znalezione na PhotosofCats.net

Jednak, gdy już się to stanie to jest to bardzo dobry i dochodowy interes. Przedstawiciel rasy birmańskiej może kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Dlaczego taki kot jest tak drogi? Przede wszystkim ze względu na to, że jest święty. Bo kot birmański to właśnie święty kot. Nazywany w ten sposób ze względu na swoje zachowanie jak i specjalne umaszczenie. Dodatkowo kot birmański jest również bardzo malowniczy. Jego wygląd przysparza mu bardzo wielu chętnych do zakupu a co za tym idzie do zarobku na hodowli tego niezwykle rasowego kota birmańskiego. Podsumowując hodowla tej rasy wymaga wiele pracy, która jednak bardzo szybko się zwraca. Wystarczy sprzedać jedynie kilka sztuk rodowitych kotów birmańskich.

One Reply to “Kot Birmański – cena, zarobek”

  1. Kot birmański cena z hodowli to około 1500 zł (najtańsza oferta jaką znalazłam) do 2300 zł. Cena bez rodowodu to około 700 zł. Opłacalność kotów birmańskich jest duża jeżeli znajdziemy klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *